Web Yazılım

WEB YAZILIM HİZMETİ

Web Yazılım iş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmalarını kapsar.

Web sitelerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz, müşterilerinize özel sistemler sunabileceğiniz yazılımlar geliştiriyoruz. WordPress alt yapısını kullanıyoruz. Yazılımları HTML5, CSS3, Php ve Asp.net ile kodluyoruz. Kendi bünyemizde bulunan web sitelerinin takibini yapıyor haftalık olarak yedeklerini alıyoruz.

Web Yazılım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ihtiyaç ve hedeflere yönelik analizler yaparak katkı sağlayacak yazılım modüllerini entegre ediyoruz.

Özel Web Yazılım modüllerinde ihtiyaçlara yönelik xml, bayilik sistemi, üyelik sistemi, canlı destek yazılımları, takip, gold sistemler ve sanal pos entegreleri gibi özel yazılımlar yapıyoruz. Web yazılım hizmet bedelinin yarısını projeye başlamadan önce tahsil ediyoruz.

WEB YAZILIM GELİŞTİRME

Özel web yazılım modülleri geliştirerek iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Zamanı büken genç dinamik ekibimizle kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak ve rakiplerinizi şoka sokacak özel web tasarım ve yazılımları geliştiriyoruz. Xml entegreleri, Sanal pos entegreleri, Özel üyelik sistemi ve Kolay yönetilebilir kontrol panelleriyle yüksek performans elde edeceksiniz.

3 ADIMDA WEB YAZILIM PROJESİ

Hazırlık

Web yazılım hizmetiyle ilgili müşteri dinlendikten ve detaylı bilgiler alındıktan sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişebilir.

Proje Süreci

Web yazılım projelerini HTML5, CSS3, Php ve Asp.net yazılım dilleriyle kodluyoruz. Her detay için müşteriye özel uzman atanır. Müşteriye detaylar Whatsapp veya Mail yoluyla bildirilir. Yazılımlar Localhost ta yapılır.

Teslim

Web yazılımları proje tarihinden önce teslim edilir. Web yazılımı ve modülleri site sunucunda kontrol edilerek yayına alınır. Modül desteği için garanti web tasarım destek merkezinden müşteriye özel kullanıcı adı ve şifre verilir.