Web Yazılım » Garanti Web Tasarım

Web Yazılım

WEB YAZILIM HİZMETİ

Web Yazılım iş süreçlerinin kontrolü ve hızlandırılması için bilgisayar ortamında yapılan kodlama çalışmalarını kapsar. 

Web sitelerinizi kolaylıkla yönetebileceğiniz, müşterilerinize özel sistemler sunabileceğiniz yazılımlar geliştiriyoruz. WordPress alt yapısını kullanıyoruz. Yazılımları HTML5, CSS3, Php ve Asp.net ile kodluyoruz. Kendi bünyemizde bulunan web sitelerinin takibini yapıyor haftalık olarak yedeklerini alıyoruz.

Web Yazılım hizmeti almak isteyen müşterilerimiz için ihtiyaç ve hedeflere yönelik analizler yaparak katkı sağlayacak yazılım modüllerini entegre ediyoruz.

Özel Web Yazılım modüllerinde ihtiyaçlara yönelik xml, bayilik sistemi, üyelik sistemi, canlı destek yazılımları, takip, gold sistemler ve sanal pos entegreleri gibi özel yazılımlar yapıyoruz. Web yazılım hizmet bedelinin yarısını projeye başlamadan önce tahsil ediyoruz.

Teklif Alın

 


WEB YAZILIM GELİŞTİRME

Özel web yazılım modülleri geliştirerek iş süreçlerinizi hızlandırıyoruz. Zamanı büken genç dinamik ekibimizle kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak ve rakiplerinizi şoka sokacak özel yazılımlar geliştiriyoruz. Xml entegreleri, Sanal pos entegreleri, Özel üyelik sistemi ve Kolay yönetilebilir kontrol panelleriyle yüksek performans elde edeceksiniz.


ÖZEL WEB YAZILIM ÇÖZÜMLERİ!

Web yazılımlarımızın kalite dönüşlerini keyifle izleyeceksiniz! 

Sektörde son teknoloji yazılım alt yapımızla, müşterilerimizin web site işleri bittikten sonra, kurduğumuz sağlam alt yapı ile yönetim panelinden kendi web sitelerini rahatlıkla yöneterek kullanabilecekler.

Yazılımlarımızı geliştirirken, bilgisayardan çok az anlayan birinin bile rahat yönetebileceği yazılımlar geliştiriyoruz.

 


3 ADIMDA WEB YAZILIM PROJESİ

Özel Web Yazılım Çalışması

 


  0 (212) 537 62 52
@ info@garantiwebtasarim.com

# Destek Merkezi