Web Tasarım

WEB TASARIM HİZMETİ

Web Tasarım tanıtım ve reklam amaçlı görsel çalışmaların internet ortamına aktarılmasıyla yapılan çalışmaları kapsar.

Web Tasarım hizmeti firmaların en çok müşteri kazanabildiği en güvenilir reklam yöntemidir. İnternet ortamındaki duruşunuzu ve kalitenizi gösterir. Bu yüzden tasarımsal ve yazılımsal olarak müşteriyi ikna edecek özelliklerde yapılmalıdır.

Web Tasarım projeleri geliştirerek özel sanal ofisinizi oluşturuyoruz.

Web sitenizi telefon, tablet ve masaüstü cihazlara göre şekillenen mobil tasarımlı, seo uyumlu ve Kolay admin paneli ile her yerden kontrol etme imkanı sağlıyoruz. Web tasarım hizmet bedelinin yarısını projeye başlamadan önce tahsil ederek projeye başlıyoruz.

KURUMSAL WEB TASARIM

Benzersiz bir web tasarım deneyimi yaşatmak için geliştiriyoruz. Zamanı büken genç dinamik ekibimizle kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak ve rakiplerinizi şaşırtacak özel tasarımlar üretiyoruz. Kolay yönetilebilir kontrol paneli ve tüm cihazlara göre şekillenen alt yapımızla istediğiniz yerden rahatlıkla web sitenizi yönetebilme imkanı sağlıyoruz.

3 ADIMDA ÖZEL WEB TASARIM PROJESİ

Hazırlık

Web tasarım hizmetiyle ilgili müşteri dinlendikten ve detaylı bilgiler alındıktan sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişebilir.

Proje Süreci

Web tasarım projesi Adobe Dreamweaver, Photoshop, Illustrator ve Fireworks programları üzerinden gerçekleşir. HTML5, CSS3 ve Php yazılım dilleriyle arayüz kodlanır. Proje çalışmaları dışarıya kapalı Localhost ta yapılır.

Teslim

Web siteniz proje tarihinden önce teslim edilir. Tüm içerikleriniz eklenerek yayın sonrası size ekleme çıkarma gibi iş zahmeti çıkmaz. Yönetim paneli bilgileri ve mail bilgileri müşteri bilgisine sunulur.