Social Media Management

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Sosyal medya yönetimi markanızın tanıtılması için yapılan genel görsel tasarım çalışmalarını kapsar. Sosyal medya markanızın bilinirliğini arttıracak güçlü platformlardır. Markanızın yüzünü doğru tasarımlar yansıtmalı ve dikkatli içerikler paylaşmalısınız.

Sosyal Medya Üzerindeki Sayfalarınızı Güçlendiriyoruz. Her yeni gün bir firma ticaret hayatında yerini alıyor ve henüz ofisini bile oluşturmadan önce internetteki ofisinin yerini almak istiyor. Sosyal medya markalar için önemini giderek arttıran bir kavram. Facebook’ta, Twitter’da,Flickr, FriendFeed’de ve daha birçok mecrada markalar, ürünler ve kişiler hakkında yorum yapılıyor, içerik paylaşılıyor, tavsiye alınıyor. Kişiler ürün ve hizmetlerle ilgili şikayetlerini sosyal medyada dile getiriyor. Doğru sosyal medya çalışmalarıyla ürünlerinizi müşterilerinize daha çabuk sattırırsınız.

Sosyal medya paylaşımlarınız için yaratıcı fikirler üretiyoruz. Her yeni paylaşımlarda etkileyici ve anlaşılır tasarımlar paylaşıyoruz.

SOSYAL MEDYA HESAP YÖNETİMİ

Sosyal medya hesap yönetimi ürünlerinizi yayınlarınızı ve hizmetlerinizi milyonlarca kitleye ulaştıracak etkili paylaşım sayfalarıdır. Garanti web tasarım olarak sizler için en yeni kreatif tasarımlar üreterek benzersiz tanıtımlar gerçekleştiriyoruz.

3 ADIMDA ÖZEL SEO PROJESİ

Hazırlık

Sosyal Medya hizmetiyle ilgili müşteri dinlendikten ve detaylı bilgiler alındıktan sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişebilir.

Yönetim Süreci

Sosyal Medya hesap yönetimi için müşteriye özel uzman atıyoruz. Her detay için bilgi veriyoruz. Müşteriye detayları Whatsapp veya Mail yoluyla bildiriyoruz. Günlük olarak 2 adet paylaşım yapıyoruz.

Ücretlendirme

Sosyal Medya hesap yönetim ücretlerini yıllık olarak alıyoruz. Sosyal Medya reklam bütçesini ayrıca müşteri belirleyerek doğru stratejiyi oluşturuyoruz. Müşteri reklam bütçesinden herhangi bir komisyon vb. ücret almıyoruz.