Seo Optimizasyon » Arama Motoru Optimizasyonu

Seo Optimizasyon

SEO HİZMETİ

Seo Optimizasyon arama motorlarında web sitelerini anahtar kelimelerde üst sıralara çıkarabilmek için yapılan çalışmaları kapsar. 

Seo çalışması yapılan web siteleri özgün, anlaşılır, hızlı ve benzersiz olmalıdır. Arama motorlarının üst sıralarda organik aramalarında gösterilmesi ve kalıcı olabilmesi için doğru seo çalışması çok önemlidir. Aksi takdirde Google robotları tarafından ceza yiyebilirsiniz. Google Bomb, Google Sandbox gibi cezalar almamak için algoritmayı ve teknikleri bilmek çok önemlidir.

Seo hizmeti almak isteyen müşterilerimizi kalıcı olarak ilk sırada olmasını sağlıyoruz.

Teklif Alın

ÖZEL SEO ÇALIŞMAMIZ İLE RAKİPLERİNİZİ SARSIN!

Firmanıza özel seo çalışmaları üstün tecrübemizle özenle hazırlanır. Kısa vadede web siteleriniz anahtar kelimelerinizde üst sıralara çıkartılır. Her proje için müşteriye özel seo uzmanı atanır. Yapılan çalışmaların her detayı müşteriye aktarılır. Seo hizmet bedelinin yarısı projeye başlanmadan tahsil edilerek projeye başlanır.


SEO ÇALIŞMASI İLE MARKANIZI YÜKSELTİN!

Markanızın bilinirliğini arttırmak için arama motoru optimizasyonu uzman ekip tarafından analiz edilerek yapılır. Arama motorlarında web sitenizin üst sıralara çıkabilmesi için bazı uygulanan seo teknikleri vardır.

White Hat Seo gibi özel tekniklerle siteniz güçlendirilir. Google Panda ve Google Penguin algoritmasına uygun yöntemler kullanılır. Markaya uygun özel backlink çalışmaları yapılarak sitenin arama motorlarında ilk sırada kalması sağlanır.

Sitenin sürekli güncel olması durumunda Google robotları sitede gezerek sitenin özgün nitelikte özel site olduğunu anlar ve  web sitenizi üst sıralara çıkartarak mükâfatlandırır. 

 


3 ADIMDA ÖZEL SEO PROJESİ

Özel Seo Çalışması

 


  0 (212) 537 62 52
@ info@garantiwebtasarim.com

# Destek Merkezi