Responsive Design

MOBİL TASARIM HİZMETİ

Mobil Tasarım web sitelerinin telefon, tablet ve masaüstü cihazlara göre şekillenmesini sağlayan css tabanlı kodlamaları kapsamaktadır. Günümüz teknolojisinde %80’den fazla cep telefonu iletişimi sağlanmaktadır. Bu yüzden web sitelerinin mobil görünümü oldukça önemlidir. Ziyaretçiler web sitenizi telefon gibi küçük cihazlarda aramak istediğinde sorunsuz bir görünüm ister. Hızlı ve Yaratıcı web tasarım ile bütünleşmiş mobil web sitelerinde ziyaretçilerinizi gerçek kazanca çok hızlı dönüştürebilirsiniz.

Garanti web tasarım olarak hedef kitlenizi yükseltecek tam uyumlu mobil tasarımlar geliştiriyoruz. Markanızı yaratıcı web ara yüzü ile donatarak benzersiz bir mobil (responsive) deneyimi yaşatıyoruz.

Mobil Tasarım küçülen dijital dünyadaki en önemli ara yüzünüzdür. Hız ve Deneyim sağlamakla birlikte Google arama motorlarında üst sıralara da kolayca çıkmanızda yardımcı olur. Böylece markanızı doğru kullanıcılarla buluşturarak nokta atış yapmış olursunuz.

TAM UYUMLU MOBİL TASARIM

Yeni nesil tam uyumlu mobil (responsive) tasarım geliştirerek web sitelerinizi doğru ziyaretçilerle buluşturuyoruz. Web tasarım projeleri geliştirirken en çok şekillenen özelliklere odaklanıyoruz. Böylece hataların önüne geçerek doğru ve yaratıcı tasarımlarla projeyi yayına alıyoruz.

3 ADIMDA ÖZEL MOBİL TASARIM PROJESİ

Hazırlık

Mobil Tasarım hizmetiyle ilgili müşteri dinlendikten ve detaylı bilgiler alındıktan sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişebilir.

Proje Süreci

Mobil Tasarım projelerini HTML5 ve CSS3 yazılım dilleriyle kodluyoruz. Her detay için müşteriye özel uzman atanır. Müşteriye detaylar Whatsapp veya Mail yoluyla bildirilir. Yazılımlar Localhost ta yapılır.

Teslim

Mobil Tasarımları proje tarihinden önce teslim ediyoruz. Mobil Tasarımdaki yapılandırmalar site sunucunda kontrol edilerek yayına alıyoruz. Destek için destek merkezimizden müşteriye özel kullanıcı oluşturuyoruz.