Özel Web Tasarım ve Seo Optimizasyon

Özel web tasarım ve seo optimizasyon firmaların ve kişilerin istekleri doğrultusunda üstün özellikte ve görsel üstünlükte web site çalışmalarını kapsar. Bununla birlikte seo optimizasyon çalışmalarında da firmaya özel çalışmalar yapılarak interaktif ortamda hem kalıcı olmasını sağlar, hem de doğru kullanıcılar elde etmiş olur. İnteraktif ortamda kalıcı olabilmek için bu yüzden web tasarım çalışması ve seo yaptırmak yüksek derecede önemlidir.

Seo optimizasyon arama motorlarının (Google, Yandex vb.) algoritmasına uygun yapılan çalışmaları kapsar. Web adresinin anahtar kelimeleriyle işlenen dataları ilk sayfalara taşıyarak, kendi sektörünüzde bir adım önde olmanızı sağlar ve doğru kullanıcılar elde ettirir. Yapılan çalışmalar white hat seo tekniğiyle yapılırsa kalıcı olma ihtimaliniz çok daha yüksek olur. Site içi bağlantılar ve organik yolla müşteriye faydalı bilgiler de vererek arama motorlarının da güvenli özgün site olduğunu kanıtlamış olursunuz. Black hat seo tekniğiyle yapılan çalışmalar belli bir süreden sonra sizleri sıralamadan tamamen düşürerek arama motorları tarafından ceza yemenize olanak sağlar ve yükselmek için çok emek gerektirir. Bu yüzden sağlıklı güvenilir ve kalıcı web siteleri için doğru adımlarla analiz ederek sizlerin kalıcı olmalarını sağlıyoruz.

Ziyaretçiler web sitelerine girişte öncelikle sayfa açılış hızını önemserler. Yavaş açılan web sayfasında ziyaretçilerin durma olasılığı çok düşüktür. Hızlı açılan web siteleri ziyaretçiler için her zaman önceliktir. ” Garanti web tasarım sizler için web sitenizin sayfa açılış hızını maksimuma çıkararak yüksek verimlilik almanızı sağlar. “

Zaman ne kadar hızlı olursa o kadar çok müşteri elde edersiniz. Hataları olan ve yavaş açılan web siteleri sektörde interaktif ortamda kalitenizi düşüreceği gibi gerçek hayatta da işinize önem vermediğinizi düşündürebilir. Örneğin; ” Bir güzellik merkeziniz var diyelim; Bir web sitesi yaptırdınız. Web siteniz yavaş açılıyor. Ziyaretçi sayfa yüklenmeden çıkabilir. Yavaş açıldıktan sonra sayfa düzensizlikleri font puntoları (büyük-küçük) gibi hatalarla karşılarsa daha kötü bir izlenim sergilemiş olursunuz. Bu daha da kötüsüdür. Tam tersine hızlı ve özel tasarımlı web siteniz olduğunda ziyaretçi hem sitenizden sıkılmayacak hem de güveni size karşı daha iyi olacak. Bu işinize önem vermeniz ve kalitenizi interaktif ortamda bile sergilediğiniz için yüksek duyarlılık sağlayacaktır. “

Hızlı üstün özellikte özel web tasarım yapılmış ve seo optimizasyon çalışmalarını da doğru yapılmış web sitesinin getirisini ve kalıcılığını öz nitelikte tutarak sizleri sektörde zirveye taşıyacaktır.

Paylaş:

Sohbeti Aç
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?