Neden eticaret sitesi!

Son yıllarda web siteleri üzerinden elde edilen kazanç birçok dev şirketi geride bırakarak büyük bir kazanç sektörü haline gelmiştir.

E-Ticaret sayesinde satmak istediğiniz ürünleri fiziki güç harcamadan, reyon, bölüm ve ürün için açıklama yapacak uzman bir personel için masraf etmeden 24 saat çalışan ve ödemeleri de almak üzere herşeyi yapan bir oto mağaza sahibi olursunuz.

Paylaş:

Yorumlar

1 Yorum

  • Birkaç yıl önce küçük bir mağaza açmıştık. Ama bu tür mağazaları bilirsiniz, kapının önünden geçen müşteriye muhtaçsınızdır. Daha sonra risk alıp biraz yatırım yaptık ve bir e-ticaret sitesi kurduk. İlk başlarda uzunca bir süre tek tük alışveriş yapılıyordu. Dükkanımızla birlikte devam ettiriyorduk. Ama şimdi neredeyse dükkandan daha fazla satış yapmaya başladık site üzerinden. Sizin Seo blogunuzdan da birçok bilgi alarak rakiplerimizin önüne geçmeye de başladık. Zaman bulduğunuzda bir de sosyal medya blog tarzında yazılar yazmaya başlasanız ve o konudaki bilgilerinizi de bizimle paylaşsanız inanın çok işimize yarayacak. Herşey için teşekkürler.

Cevap Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Son Yorumlar