Güngören Web Tasarım

Güngören Web Tasarım

Güngören web tasarım hizmeti arıyorsanız doğru yerdesiniz. Markanızın web site tasarımını aynı gün içerisinde oluşturup anahtar teslimini yapıyoruz. Sizleri önemsiyoruz. Her projemizde müşteri odaklı çalışıyoruz. Markanızı dijital dünyada etkileyici ve anlaşılır hale getiriyoruz. Tabii ki de tek anlaşılır olmak yetmiyor. Sitenize giren ziyaretçilerin sayfalar arasında hızlı dolaşabilmesi de önemli. Kurumsal web sitenizin hız ayarlarını arama motorlarına uygun ayarlıyoruz. Web siteleriniz ne kadar hızlı açılırsa arama motorlarında da o kadar hızlı yükseliyorsunuz. Web tasarımlarını yaparken resimleri, metinleri ve kodlamaları sıkıştırarak sayfa açılış hızını yükseltiyoruz. Böylece sitenize giren ziyaretçi sıkılmadan sayfalar arası geçişler yapıyor ve dönüşüm oranınız artıyor.

Güngören Acil Web Tasarım

Müşterilerimize bir telefon kadar yakınız. Acil web tasarıma ihtiyacınız varsa 0539 860 85 45 numaralı hattan WhatsApp üzerinden iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Her projemizde müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket ederiz. Markanızı sanal ortamda yükseltebilecek çözümler üreterek markanız için savaşırız. Kurumsal web sitelerini WordPress pHp alt yapısında özel tema kullanarak özelleştirip aynı gün içerisinde teslim ediyoruz. Yönetim panelini uzaktan erişim programı olan “TeamViewer” ile bağlanarak gösteriyoruz.

Güngören web tasarım firması için 0539 860 85 45 numaralı hattan WhatsApp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.Çekinmeden arayabilirsiniz. İş sonrası desteğimiz vardır. Fiyat konusunda elimizden geleni yapıyoruz.

Güngören Web Tasarım Desteği

Web tasarım yaptıranların çoğunun teknik destek alamadığı için memnuniyetsizlikle sonuçlandığını biliyor muydunuz ?

Bu yüzden desteksiz olmaz diyoruz. İş bittikten sonra çalışmalarımız devam eder. Müşterilerimizden gelen bilgiler doğrultusunda hareket ederek nokta dokunuşları yaparız. Düzen değişikliği, tasarımsal değişikliklerini ve içerik eklemelerini sağlamaktayız. Site içi tüm yazılımsal ve tasarımsal destekler tarafımızdan sağlanmaktadır. Destek hizmet süresi 1 yıldır. 1 yıl sonunda müşteri arasında anlaşma sağlayarak destek hizmetine devam etmekteyiz.

Güngören Web Sitesi Tasarımı

Aynı gün web sitenizi teslim ediyoruz. Ana sayfa, Hakkımızda, Ürünlerimiz, Blog ve İletişim kategorilerini oluşturuyoruz. Ana sayfa içinde tasarladığımız slayt, firma hakkında bilgi, hizmet kalitenizle ilgili bilgiler, teklif formu ve iletişim bilgilerinizi ekliyoruz. Hakkımızda bölümünde kurumsal yazılarınızı ekliyoruz. Ürünlerimiz bölümüne sizlerden edindiğimiz bilgiler neticesinde 20 adet ürün görsel ve içeriklerini ekliyoruz. Blog bölümünde hizmet sektörünüzle alakalı 3 adet makale ekliyoruz. İletişim bölümüne firma bilgilerinizi, Google haritanızı ve iletişim formunu ekliyoruz. Çalışmayı aktif ettikten sonra siteyi yönetecek kişiye uzaktan bağlanarak yönetim panelini öğretiyoruz. Böylece kimseye ihtiyaç duymadan ürünlerinizi rahatlıkla ekleyebiliyorsunuz.

Güngören Aynı Gün Teslim Web Sitesi

Kurumsal sanal ofisinizi oluştururken sektörünüze uygun renkleri çizgileri göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Aynı gün içerisinde web sitenizi hemen oluşturalım.

WhatsApp İletişim: 0539 860 85 45

Paylaş:

Sohbeti Aç
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?