Google Adwords

GOOGLE ADWORDS HİZMETİ

Google Adwords arama motorlarında ilk web sitelerini ilk sıralarda gösteren yatırım sistemidir. Google reklamları markanızın bilinirliğini ve dönüşümlerini arttırmaya yarayan en etkili reklam yöntemidir.

Herhangi bir sohbet ortamında aklımıza takılan bir şeyler olduğunda hemen Google arama motorlarında araştırırız. Genelde karşımıza çıkan ilk 4 sayfa Google reklamları olur. Ve en çok tercih edilen tıklanan sitelerdir. Site ziyaretçiyi ikna edecek düzeyde tasarlanmış ve kaliteli içerikler üretiyorsa site ziyaretçiyi ikna etmiş demektir. Bu yüzden web ara yüzünüz etkileyici ve Google Adwords hesabınız doğru yapılandırıldıysa nokta atış yaparsınız.

Google Adwords hesabınızı doğru yapılandırarak hedef kitlenize ulaşmanızı sağlıyoruz. Doğru anahtar kelimelerinizin analizlerini çıkartıp bölgesel olarak birinci sırada olmanızı sağlıyoruz.

GOOGLE ADWORDS ÇALIŞMASI

Google Adwords hesabınızı anahtar kelimeleriniz de tüm bölgelerde, semtlerde çıkacak özel stratejilerle hazırlayarak Google’da ilk sırada yerini hazırlıyoruz. Doğru reklam kampanyalarıyla hedef kitlenize ulaşmanızı sağlayarak ziyaretçilerinizi kazanca dönüştürüyoruz.

3 ADIMDA GOOGLE ADWORDS YÖNETİMİ

Hazırlık

Google Adwords hizmetiyle ilgili müşteri dinlendikten ve detaylı bilgiler alındıktan sonra hizmet teklifi hazırlanarak, müşterinin bilgisine sunulur. Müşteri proje teslim önceliğine göre fiyat durumu değişebilir.

Yönetim Süreci

Google Adwords hesap yönetimi için müşteriye özel uzman atıyoruz. Her detay için bilgi veriyoruz. Müşteriye detayları Whatsapp veya Mail yoluyla bildiriyoruz. Raporları günlük olarak müşteriye aktarıyoruz.

Ücretlendirme

Google Adwords hesap yönetim ücretlerini aylık olarak alıyoruz. Google Adwords reklam bütçesini ayrıca müşteri belirleyerek doğru stratejiyi oluşturuyoruz. Müşteri reklam bütçesinden herhangi bir komisyon vb. ücret almıyoruz.