Gizlilik Politikamız » Garanti Web Tasarım

Gizlilik Politikamız

Garanti web tasarım çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Aşağıda, toplanan kişisel verilerin nasıl toplandığı ve korunduğu belirtilmiştir.

Üyelik veya Form doldurulmasıyla birlikte üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (ad soyad, telefon, firma bilgileri, fotoğrafları, adres veya mail bilgileri vb.) detaylı bildirim için toplanmaktadır.

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine tasarım ve yazılım  promosyon teklifleri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da kendisine gelen bilgilendirme iletisindeki linkle bildirim yapabilir.

Garantiwebtasarim.com üzerinden veya eposta ile gerçekleştirilen işlemler, üyelerimiz tarafından elektronik ortamdan iletilen kişisel bilgiler üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Gizlilik Politikamız ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir. Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Garantiwebtasarim.com üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, “Gizlilik Sözleşmesi” ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.