En iyi HTML5 siteleri 2022

HTML5 web sitelerini kodlamak için kullanılan bir programlama dilidir. HTML kodlama diliyle profesyonel ve etkileyici web siteleri yapılır. Bir web site prototipi oluştururken HTML5 kullanılır. HTML5 olmadan web site tasarımının ortaya çıkması mümkün değildir. HTML5 ve CSS3 uyumuyla birlikte unutulmayan süper hızlı web siteleri oluşturabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere HTML5 ile yapılan nadir ve 2022’nin en yeni HTML5 web site temalarını paylaşacağız.

HTML5, CSS3, Sass ve Javascript ile kodlanan ve tümüyle güzel belgelenmiş 10 adet web sitelerini paylaşacağız. Bu şablonlarla profilinizi, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi muhteşem bir şekilde gösterebilirsiniz. 3D efektlerle donatılmış, Carousel atlı karınca sistemleri olan, mega menülü ve hızlı web siteleri göreceksiniz. Kendinize uygun web sitenizi bulabilmeniz için üstün özelliklerde olan temaları seçtik. Böylece rakiplerinizden daha iyi bir konseptte web siteniz olacak.

Şimdi CSS nin tanımını da öncelikle bir yapalım. CSS adından da anlaşılacağı üzere bir kısaltma türüdür. Cascading Style Sheets kelimelerinin baş harflerini almıştır. Basamaklı dil ve elementler ile html5 elementlerinin nasıl görüneceğini tanımlar. CSS web sitemizde yapılan tasarımsal değişikleri kapsar.

Ve Sass’a gelelim. Sass dili css dosyalarınızı yani tasarım kodlarınızı ayırmanızı sağlayan bir kodlama türüdür. Sass css yazmayı kolaylaştıran değişkenler, döngüler, işlevler, alanlar gibi bir çok alanda istediğiniz ayrımı yapabileceğiniz ve birlikte buluşturabileceğiniz bir kodlama türüdür.

Gelelim Javascript’e kodlamalarınızı hareketli hale getirebilmek ve kullanıcı etkileşimini arttırmak için kullanılan bir yazılım dilidir.

Tüm bu yazılımsal donanımların bir arada olduğu ve temiz kodlanmış üstün özelliklerdeki yılın en trend ve yeni HTML5 web sitelerini sizlere tanıtacağız. Böylece firmanız ve kendiniz için web siteleri aramanıza gerek kalmadan kolayca paylaştığımız temaları kullanarak portföyünüzü güçlendirebilirsiniz.

Yeni nesil modern ve anlaşılır HTML5 sitelerini aşağıda paylaşıyoruz. Umarım hoşunuza gider.

1- Aeste – Aesthetic & Plastic Surgery Html5 Css3 Theme Website Template

2- Este – Beauty Salon Html5 Css3 Theme Website Template

3- Industen – Industrial Company Html5 Css3 Theme Website Template

4- Cryptog – Bitcoin & Cryptocurrency Html5 Css3 Theme Website Template

5- Life Hotel – Hotel Booking Html5 Css3 Theme Website Template

6- Master Restaurant – Food & Restaurant Html5 Css3 Theme Website Template

7- Webona – IT Solutions Html5 Css3 Theme Website Template

8- Medidoc – Medical & Doctor Html5 Css3 Theme Website Template

9- Football Club – Sport Clubs Html5 Css3 Theme Website Template

10- Shield – Security & Protection Service Html5 Css3 Theme Website Template

Certified TemplateMonster Partner

Paylaş:

Türkçe English

Sohbeti Aç
Merhaba
Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?