Bölgesel Seo Optimizasyonu

Bölgesel SEO Çalışması

Bölgesel seo optimizasyonu yapılması için A sınıfı sunucu kullanmanız büyük önem taşır. Sunucular A sınıfı B sınıfı ve C sınıfı olmak üzere 3 sınıfa ayrılmakta, En güvenilir ve en hızlı sınıf olan A sınıfı sunucu ile web sitenizin açılış süresi ve yoğunluğuna bağlı olarak Google sitenizin güvenilir site olmasını sağlayacaktır.

https://garantiwebtasarim.com/wp-content/uploads/2021/10/bolgesel-seo-a-sinifi-sunucu-garanti-web-tasarim.png

Örneğin rezervuaristanbul isminde bir web siteniz olduğunu varsayalım. SEO yapacağınız site ana siteniz olan rezervuaristanbul sitesi, bölgelsel bir seo çalışması yapmak istediniz. 10 Adet işinizle ilgili örneğin Şişli Rezervuar Servis isminde ve Avcılar Rezervuar Servis ismin de bir domain aldınız bu isim haklarına bir de sunucu almanız gerekecek. Alacağınız sunucu A sınıfı olursa ön yükleme daha hızlı olacak ve sitenize girmek isteyen ziyaretçiler sıkılmadan hızlıca sitenizde dolaşabilecekler. Böylece Google da hem potansiyel müşteri elde edecek hem de arama motoru optimizasyonu nu da uyumlu hale getirerek siteniz 1. Sıra da olmayı hak edecektir.

Bölgesel Seo Çalışması için 2 ve 2 den fazla bölgesel çalışma yapılacaksa ve sıralamada 1. Sıra hedefleniyorsa Mutlaka IP adresleri de güvenli ip adresi olarak alınmalıdır. Tüm bölgesel web sitelerinizin IP adresleri de farklı olmalıdır. Her bir bölgesel isim için ayrı ayrı ip adresi alınmalıdır.

https://garantiwebtasarim.com/wp-content/uploads/2021/10/bolgsel-seo-calismasi-1-sira-a-sinifi-sunucu-a-sinifi-ip-garanti-web-tasarim.png

Garanti web tasarım ekibi olarak yaptığımız tüm bölgesel SEO çalışmalarında markanızı geleceğe taşıyoruz. Rakiplerinizden bir adım önde olmanızı sağlıyoruz. Bizimle bölgenizde rakip tanımazsınız. Yukarıda örnek verdiğim ismi ve örnek verdiğim anahtar kelimeleri araştırıp Organik SEO da 1. Sırada çıkan firmayı ve firmanın en altındaki web tasarım firmasını yorumlara da eklemenizi bekliyorum.

Sizlerde markanızı profilinizi 1. Sırada görmek istiyorsanız vakit kaybetmeyin işi uzmanına bırakın. Kahve içmeye herkesi bekleriz. Görüşmeye gelmeden önce 0539 860 85 45 whatsApp uygulamasından iletişime geçerek markanızı, anahtar kelimelerinizi, hangi bölgelerde çalışma yapılacağını belirterek başvuru yapmanızı rica ederim.

Google’da 1. Sırada Olmanızı Sağlacak 3 Önemli Bilgi

Paylaş: