Android ve iOS Uygulaması » Garanti Web Tasarım

Android ve iOS Uygulaması

Android ve iOS Uygulama Hizmeti

Garanti Web Tasarım uygulamasını Google play butonuna tıklayarak indirebilirsiniz.

Android ve iOS uygulaması mobil platformlarda yüksek müşteri potansiyeli elde etmek ve satışlarınızı arttırmak için yapılan tasarım ve yazılım çalışmalarını kapsar. Kampanya, Etkinlik, Bildirim, Kullanıcı Bilgisi, Konum, IP ve Satış gibi özellikli işlemlerin en çok dönüşüm sağladığı mobil yazılım hizmetidir.

Android ve iOS yazılımları hizmetlerinizi büyük kitlelere sunmanızı ve kullanıcı dönüşümlerini analiz etmenizi kolaylaştırır. Müşterileriniz bildirimlerinizi ve kampanyalarınızı anlık görebilir.

Teklif Alın

MOBİL YAZILIM

Mobil dünyada sürekli güncellenen ve yönetilebilen özel uygulama deneyimi yaşatmak için geliştiriyoruz. Zamanı büken genç uzmanlarımızla kurumsal prestijinizi üstün özellikte yansıtacak ve rakiplerinize fark atacak özel mobil uygulamaları geliştiriyoruz. Kolay yönetilebilir kontrol paneli ve sürekli güncellenen mobil alt yapımızla hem masaüstü hem mobil cihazlardan rahatlıkla uygulamalarınızı yönetebilme imkanı sağlıyoruz.

Mobil uygulamanızı indiren ve kullanan ziyaretçileriniz arttıkça sürekli gelişim göstereceksiniz. Bu yüzden tasarımsal ve yazılımsal olarak doğru kitleler elde etmek için mobil uygulama geliştirilmesi çok önemlidir.

Android ve iOS uygulamalarınızı PlayStore ve AppStore uyumlu olarak aktarıyoruz.


ÖZEL MOBİL TASARIM UYGULAMASI!

Üstün özellik ve Benzersiz Tasarımlı Özel Uygulamalar!

Rakiplerinizi zorlayacak özel uygulamalarımızla zirvede yerinizi hazırlıyoruz. Kurumsal kimliğinizi en iyi yansıtacak android ve ios uygulamaları geliştiyoruz. Son teknoloji alt yapımızla mobil uygulamalarınızı, sitenizi ziyaret edecek kitlelerin anlayıp yönetebileceği yapıda kodluyoruz.

Mobil uygulamalarınızı kolay kontrol panelimizle her yerden kontrol etme imkanı sağlıyoruz. Android ve iOS uygulama hizmet bedelinin yarısını projeye başlamadan önce tahsil ederek projeye başlıyoruz.

“ Mobil uygulama, ürünlerinizi rahatlıkla yüksek kitlelere ulaştırabileceğiniz yazılımlardır. “


3 ADIMDA MOBİL UYGULAMA PROJESİ

Android ve iOS Uyumlu Çalışma

 


  0 (212) 537 62 52
@ info@garantiwebtasarim.com

# Destek Merkezi